"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte."
Elbert Hubbard

Duben 2011

TT - Krev

28. dubna 2011 v 20:58 | Luckie |  Téma týdne
Krev... jedna z tělních tekutin, která je velice důležitá pro život. Když se zraníme, tak začne téct, ale má úžasnou schopnost se srážet, takže z malé ranky nevykrvácíme. Jak úžasné to je pro život.

Mnoho lidí jí nemůže vidět, protože jim je z ní špatně. Z jiné strany, co je na ní špatného? Vím že rány, ze kterých teče, vypadají ošklivě, ale to samé se může přihodit vám. Možná právě proto ji někteří neradi vidí. Vidí v ní strach. Bojí se o vlastní život. Proč se ale potom, údajně, emaři podřezávají?
Copak se nebojí o svůj život? Nebo jim je už všechno jedno a přejí si zemřít? Nebo jim to dělá potěšení, když vidí svou krev téct? Proč? Že by opravdu neměli strach o svůj život?
Ale každý se přece bojí zemřít. Je to v každé povaze. A co lidé s "modrou" krví. Ti by se měli obzvlášť bát. Mohou mít tolik protivníků...

P.S.: Dneska mám nějakou čudnou náladu, takže se moc nedivte ani úryvku, který je níže...


Veselá pomlázka :)

25. dubna 2011 v 9:02 | Luckie |  Moje kecy
Všem přeji krásný, poslední den volna, kterého jsme si dodnes užívat. Zítra nám nastává normální pracovní den a my budem muset znova do škol/práce. Ale to nevadí, protože nějaké volno se snad brzo objeví :)

Musím uznat, že bydlet na kopci má určité výhody :D Nikomu se k nám nechce, takže sem příjde tak deset lidí (jako dycky). Ale dneska se tu objevil budoucí soused a všichni hned, že za mnou už chodí nápadníci :D:D No ale aspoň je sranda. Zatím nejsem moc mokrá, což ale doufám, žejsem právě nezakřikla, protože počítám, že za chvíli se objeví strejda a on mi včera slíbil, že mě slije od hlavy až k patě. Ale slibuji, že se jen tak nedám. No... popravdě doufám, že mi dneska zbyde i nějaký čas, abych něco napsala.
Tak Veselé a kluci prosím vás, nebijte moc holky ;)

Vaše Luckie

53.Voda v Knihovně

23. dubna 2011 v 21:04 | Luckie |  Dávné Ontus a jejich tajemství
A tady je slibovaná kapitola... je to trochu po dlouhé době, ale to snad nevadí... Moc se omlouvám za to čekání, ale ve škole toho bylo vážně hodně. No a já se blogaření nehodlám vzdát :) Nechcu pozastavovat blog, protože potom už bych nepsala vůbec nic, protože bych si řekla, že stejně všichni že je pozastavený... Takže aby vám to bylo jasné HODLÁM pokračovat ve psaní a přidat alespoň jednu kapitolu za týden nebo aspoň článek za týden, abyste byli v obraze, jak to bude... navíc mám několik dalších nápadů, takže pokud bude čas, budu je sepisovat.

A teď si užijte kapitolu. Pro ty co už nevědí o čem to je, tady v tomto článku je malinké shrnutí.


již brzo!

23. dubna 2011 v 19:05 | Luckie |  Moje kecy
Jak už nadpis napovídá, něco se stane už brzo... dnes semi povedlo přepsat kapitolu... ještě oprava a hodím to na blog... což bude tak za hodinku, protože mamka potřebuje s něčím pomoc...


POZOR! STUPIDNÍ SLOVA ÚTOČÍ

20. dubna 2011 v 21:20 | Luckie |  Moje kecy
Tenhle článek jsem chtěla napsat už předtím, ale neměla jsem čas... pro ty z vás, co už jsi to přečetli minulý čtvrtek v novinách to bude staré téma. Ale někteří o tom pořád možná nic neví...

MISTŘI!!

12. dubna 2011 v 20:49 | Luckie |  Moje kecy
Je to tam! Třinec ukázal, že má na to, aby se stal hokejovým mistrem! Je to krásný pocit... I když nežiju přímo v Třinci, ale ve vesnici v jeho blízkosti, slavím. Ono by se nikdy nemohlo stát, že by ta vesnička měla hokejsty :D ale Třinec je nejblíž!
Teďka začíná krásné období oslav, ale ještě předtím jsem prostě musela napsat tento článek... Štve mě totiž jedna věc a prostě to budu furt rozpitvávat...

* Poznámka autorky: Pokud se vám to nebude chtít číst, naprosto to chápu. Ale pokud se dostanete až na konec tak mi tady prosím nechte komentář. Kromě sprostých beru jakékoli připomínky.