"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte."
Elbert Hubbard

Chuck

4. prosince 2009 v 16:57 | Luckie |  Chuck
Chuck Bartowski pracuje ve velkoobchodě "Buy More" jako IT technik , hraje se svým nejlepším kamarádem Morganem video hry a v podstatě žije normálním životem. To vše ale jen do té doby, než mu večer po jeho narozeninové párty přijde e-mail od Bryce Larkina (tajný agent CIA).


V této zprávě jsou zakódovány nejtajnější vládní informace v podobě tisíců obrázků. Chuck je shlédnutím tohoto emailu nahraje do svého mozku. A protože Bryce vyhodil vládní počítač do vzduchu a Chuckův, na který tyto informace poslal, byl nešťastnou náhodou zničen, stává se z Chucka jediná osoba na světě, která tyhle všechny přísně tajné informace zná. V zápětí si ho najde sympatická agentka Sarah a tajný agent Casey, kteří mají na starost Chucka chránit. Aby ochránil své přátele, musí si své tajemstí nechat pro sebe. Postupně se z Chucka , Sarah a Caseyho stává tým, který musí čelit ledajakým nebezpečím.


ČSFD - česko-slovenská filmová databáze
Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem. V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno. A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah . Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší.

Zachary Levi ... Chuck Bartowski
Yvonne Strahovski ... Sarah Walkerová
Sarah Lancaster ... Ellie Bartowská
Adam Baldwin ... John Casey
Vik Sahay ... Lester Patel
Joshua Gomez ... Morgan Grimes
Bonita Friedericy ... generál Diane Beckmanová
Scott Krinsky ... Jeff
Ryan McPartlin ... Devon "kapitán Úžasňák" Woodcomb
Julia Ling ... Anna Wu


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Paddy Paddy | Web | 6. prosince 2009 v 19:13 | Reagovat

hej no..XD chuck je úpe best!!!! ty jeho hemzy někdy fakt stojí za to :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama