"Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte."
Elbert Hubbard

Zachraňte Jericho

28. listopadu 2009 v 12:25 | Luckie |  Jericho
Po té, co bylo Jericho v roce 2007 zrušeno po první sérii, která podle televizní stanice CBS nezískala dostatek televizních diváků, ač čísla podle mého vypovídají o něčem jiném (více o sledovanosti jednotlivých dílů naleznete u popisu obsahu jednotlivých dílů seriálu), se rozběhla velkolepá kampaň za záchranu seriálu a boj o jeho další pokračování.


Fanoušky byly televizní stanici CBS posílány tuny oříšků. Proč oříšků? V posledním díle první sezóny vzkázal prostřednictvím vysílačky hlavní hrdina seriálu Jake Green šerifovi města New Bern, s kterým vedli boje, jediné slovo NUTS (= TRHNI SI NOHOU) a přesně tohoto slova se fanoušci drželi po celou kampaň. Trhněte si nohou, my chceme další sezónu.

Neustálé bombardování emaily, oříšky a telefonáty bylo nakonec televizní stanicí vyslyšeno. Seriál dostal možnost natočit další sezónu, byl v tom však háček. Finance, které poskytla televize CBS producentům seriálu však mohly pokrýt pouze sedm dílů, a tak druhá sezóna Jericha měla pouze oněch sedm dílů.
Rozsáhlá kampaň, která měla přilákat k druhé sezóně více diváků vyvrcholila 12. února 2008, kdy se od 22.00 hodin na CBS vysílal první díl druhé sezóny, od kterého se očekávalo, že přiláká milióny diváků. Sledovanost se nakonec zastavila na 7 milionech. Následující díly se pak vesměs pohybovaly kolem šesti milionů (sledovanost druhé sezóny naleznete rovněž u popisu epizod).
To bylo pro televizi málo. Otázkou však zůstává, co si televize od nasazení v pozdních večerních hodinách slibovala.
21. března 2008, několik dní před finálním dílem druhé sezóny, CBS vydala prohlášení, že Jericho nebude pokračovat a je zrušeno, tentokrát již definitivně.
To tvrdí CBS, jaké je ale stanovisko nás fanoušků? Jedním slovem NUTS nebo bude lepší použít nové heslo? DON´T TRADE ON ME (NEŠLAPEJ NA MĚ!) Slogan se objevil na obraze v bývalé Greenově kanceláři.


další informacenformovat o tom, co se s Jerichem děje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | 3. prosince 2009 v 12:33 | Reagovat

Cauky..zase se ndím :D:D

2 Janča Janča | 3. prosince 2009 v 12:33 | Reagovat

:-)  :-(  ;-)  :-D  8-O  8-)  :-?  :-x  :-P  :-|  :-!  ???  :D  [:tired:]  O_O

3 Paddy Paddy | Web | 3. prosince 2009 v 18:58 | Reagovat

je- richo richo richo!:D znáte tu písničku?:D ale super seriál to se musí nechat:)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama